+48 605 176 616

Rekomendacje

_F6A9926

Agata: „Łukasz – fotograf z zamiłowaniem i pasją – w dzisiejszych czasach ciężko o takich ludzi. Sesja z nim to wspaniała zabawa i czysta przyjemność. Nie da się odczuć żadnego napięcia czy też zawstydzenia – Łukasz pracuje w sposób niezauważalny, co przekłada się oczywiściena zdjęcia. Są naturalne, nietuzinkowe, pełne uczuć i magi. Nasz album ślubny będzie niesamowitą pamiątką, do której z pewnością będziemy często wracać. Łukasz dziękujemyza poświęcony czas i cierpliwość.
P.S Jeżeli się zastanawiasz nad podjęciem współpracy z Łukaszem – to nie ma nad czym – SZCZERZE POLECAM! 🙂 Gwarantowane zadowolenie w 100% :)”

Karol: „Może i młody fotograf ale ma pełno pomysłów co do sesji. Pozowanie – zapomnijcie! Ruch, ekspresja,uczucia…jeżeli chcecie mieć zdjęcie typu „wychyl się z za drzewa i patrz mu w oczy…” to nie ten adres – lecz skotaktuj się z Łukaszem – On przekona się, że pozowało się w 20 wieku, a teraz ekspresja, emocje i dynamika!”

„Agata i Karol”

 

_MG_3037

„Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia! Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę przepiękne! Dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Dziękujemy!…”

„Asia i Patryk”

 

F6A2531

„Najlepiej, kremowo i magicznie Polecam !”

„Kamil Olewnik”