+48 605 176 616

Warsztaty

„REDWOOD WORKSHOP”

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE 

 

 

 

 

DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do osób, które chcą zawsze wejść o schodek wyżej. Dla osób, które pragną się rozwijać i nie lubią zostawać w tyle. Dla tych, którzy chcą tworzyć artystyczną fotografię w spójnych, filmowych historiach pełnych uczuć i emocji.

KIEDY I GDZIE?
Warsztaty odbędą się:

-4 marzec 2023 roku w Warszawie
-5 marzec 2023 roku w Gdańsku
-11 marzec 2023 roku we Wrocławiu
-12 marzec 2023 roku w Poznaniu
-25 marzec 2023 roku w Krakowie
-26 marzec 2023 roku w Katowicach

 

TEMATYKA WARSZTATÓW:

-marketing oraz branding (facebook, instagram, www)

-praca z ludźmi podczas reportażu i sesji zdjęciowej

-tworzenie filmowych, spójnych historii pełnych uczuć i emocji

-edycja i programy do obróbki zdjęć na moich autorskich presetach

-dokładna analiza Waszego portfolio

-szukanie nowych pomysłów i inspiracji

-romantyczna sesja zdjęciowa prawdziwej pary

KOSZT WARSZTATÓW:
Koszt warsztatów wynosi 1000 zł.  Jest możliwość opłaty połowy kwoty przy rezerwacji i połowy na warsztatach. Ilość miejsc bardzo ograniczona ze względu na obostrzenia. W koszt wchodzą przerwy kawowe oraz energetyczne przekąski.

JAK DOŁACZYĆ?

Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać e-maila na creamyphotography@gmail.com .Następnie wyślę nr konta do przelewu i zarezerwuję Ci miejsce!

 

CO DOKŁADNIE BĘDZIEMY ROBIĆ?

Branding i marketing: 

– omówimy tematy takie jak branding i marketing w fotografii. Porozmawiamy o kreowaniu swojej marki wśród ludzi, na facebooku, instagramie oraz na swojej stronie internetowej. Mówić będzięmy trochę o reklamach oraz o tym, w jaki sposób nie zgubić się w gąszczu innych fotografów.
-mówić będziemy również o tym wykreować swój własny, oryginalny styl po to, by zdobywać klientów takich, jakich sobie wymarzycie.

Sprzęt:

– porozmawiamy trochę o waszym sprzęcie, o sprzęcie moim oraz o tym, czym sortować, obrabiać zdjęcia oraz na czym je przechowywać.

Edycja zdjęć:

– pokażę wam w jakich programach i w jaki sposób obrabiać zdjęcia, by wyszło pięknie, a przede wszystkim bardzo szybko, a przy okazji bardzo przyjemnie. Jak wypracować swój obróbkowy WORKFLOW, a zamiast się przy tym męczyć, dobrze się bawić 🙂 Opowiem Wam jak oddaję zdjęcia w ciągu maksymalnie DWÓCH TYGODNI! Po warsztatach dostaniecie również moje autorskie presety


Inspiracje:

– dowiecie się czym na codzień się inspiruje. Co pomaga mi w moim fotograficznym życiu, by nie zatrzymać się w miejscu oraz co zrobić, by fotografia nas nigdy nie znudziła.

Tworzenie spójnej historii:
– opowiem wam w jaki sposób tworzyć swoją indywidualną historię zdjęciową. Jak ożywić wasz reportaż oraz jak sprawić, by nasze opowieści byłe spójne, zwiewne i przesiąknięte emocjami. Omówimy również szczegółowo wasze blogi i strony www. Udzielę wam wskazówek, w jaki sposób unikać typowych błędów podczas układania historii.

Romantyczna sesja zdjęciowa:

– oczywiście pójdziemy robić zdjęcia! Pokażę Wam, jak pracuję na codzień z moimi parami. Wykonamy sesję zdjęciową z prawdziwą parą, ćwiczyć będziemy nad kadrem, emocjami i milością pokazaną na zdjęciach

31


O MNIE

Nazywam się Łukasz Sienkiewicz i jestem fotografem z pasji i obecnie wykonywanej pracy.Przez długi czas, aparat służył mi w moich reporterskich podróżach dookoła świata. Moje doświadczenia postanowiłem przełożyć na fotografię ślubną, którą całym swoim serduchem pokochałem.

Cenię sobie przede wszystkim filmowy styl reportażu, niesamowite emocje oraz magię miłości dwojga zakochanych w sobie ludzi.

Po opłacie za warsztaty nie ma możliwości rezygnacji z zajęć. Jest oczywiście możliwość znalezienia zastępstwa na warsztaty 🙂