wczasy nad morzem Wicie domki noclegi nad morzem

+48 605 176 616

Warsztaty

„REDWOOD WORKSHOP”

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE II EDYCJA

warsztaty

spacer
DLA KOGO?

Warsztaty skierowane są do osób, które chcą zawsze wejść o schodek wyżej. Dla osób, które pragną się rozwijać i nie lubią zostawać w tyle. Dla tych, którzy chcą tworzyć artystyczną fotografię w spójnych, filmowych historiach pełnych uczuć i emocji.

KIEDY I GDZIE?
Warsztaty odbędą się:
-4 marca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 we Wrocławiu

-5 marca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Krakowie

-11 marca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Szczecinie

-12 marca 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w Łodzi

TEMATYKA WARSZTATÓW:

-marketing oraz branding (facebook, instagram, www)

-praca z ludźmi podczas reportażu i sesji zdjęciowej

-tworzenie filmowych, spójnych historii pełnych uczuć i emocji

-edycja i programy do obróbki zdjęć

-dokładna analiza Waszego portfolio

-szukanie nowych pomysłów i inspiracji

-sesja zdjęciowa z prawdziwą zakochaną w sobie parą w plenerze

KOSZT WARSZTATÓW:
Ostatnie miejsca! Koszt warsztatów wynosi 1000 zł.  Ilość miejsc ograniczona. W koszt wchodzi ciepły obiad podczas przerwy oraz energetyczne przekąski w przerwach kawowych.

JAK DOŁACZYĆ?

Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać e-maila na creamyphotography@gmail.com .Następnie wyślę nr konta do przelewu i zarezerwuję Ci miejsce!

 weddings-session-1441-2

CO DOKŁADNIE BĘDZIEMY ROBIĆ?

Branding i marketing: 

-omówimy tematy takie jak branding i marketing w fotografii. Porozmawiamy o kreowaniu swojej marki wśród ludzi, na facebooku, instagramie oraz na swojej stronie internetowej. Mówić będzięmy trochę o reklamach oraz o tym, w jaki sposób nie zgubić się w gąszczu innych fotografów.
-mówić będziemy również o tym wykreować swój własny, oryginalny styl po to, by zdobywać klientów takich, jakich sobie wymarzycie.

Sprzęt:

-porozmawiamy trochę o waszym sprzęcie, o sprzęcie moim oraz o tym, czym sortować, obrabiać zdjęcia oraz na czym je przechowywać.

Edycja zdjęć:

-pokażę wam w jakich programach i w jaki sposób obrabiać zdjęcia, by wyszło pięknie, a przede wszystkim bardzo szybko, a przy okazji bardzo przyjemnie. Jak wypracować swój obróbkowy WORKFLOW, a zamiast się przy tym męczyć, dobrze się bawić 🙂

sqwsq

lolololo-200-3

Inspiracje:

-dowiecie się czym na codzień się inspiruje. Co pomaga mi w moim fotograficznym życiu, by nie zatrzymać się w miejscu oraz co zrobić, by fotografia nas nigdy nie znudziła.

Tworzenie spójnej historii:
-opowiem wam w jaki sposób tworzyć swoją indywidualną historię zdjęciową. Jak ożywić wasz reportaż oraz jak sprawić, by nasze opowieści byłe spójne, zwiewne i przesiąknięte emocjami. Omówimy również szczegółowo wasze blogi i strony www. Udzielę wam wskazówek, w jaki sposób unikać typowych błędów podczas układania historii.

wew

weddings-session-72-2

Plenerowa sesja zdjęciowa:
-podczas warsztatów wykonamy również  plenerową sesję zdjęciową o zachodzie słońca na której pokażę wam, w jaki sposób pracować z parą, by wyszło naturalnie i bez zbędnego pozowania. Pokażę wam jak zbliżyć się do zakochanej pary, by ukazała ona mnóstwo miłości emocji.

 

 

O MNIE

Nazywam się Łukasz Sienkiewicz i jestem fotografem z pasji i obecnie wykonywanej pracy.Przez długi czas, aparat służył mi w moich reporterskich podróżach dookoła świata. Moje doświadczenia postanowiłem przełożyć na fotografię ślubną, którą całym swoim serduchem pokochałem.

Cenię sobie przede wszystkim filmowy styl reportażu, niesamowite emocje oraz magię miłości dwojga zakochanych w sobie ludzi.

session-1-2

Po opłacie za warsztaty nie ma możliwości rezygnacji z zajęć. Jest oczywiście możliwość znalezienia zastępstwa na warsztaty 🙂