+48 605 176 616

Warsztaty Fotograficzne w Thymka Studio Warszawa

DWUDNIOWE WARSZTATY
Thymka Studio, Warszawa 23-24.03.2024

 

Chciałbym zaprosić Was na kolejną edycję moich autorskich warsztatów fotograficznych, które odbędą się tym razem przez dwa dni razem z noclegiem w cudownie przepięknym Thymka Studio w Warszawie.

Będą to dwa niezwykłe dni pełne inspiracji, magii, uczuć i emocji, gdzie będziemy przechodzić przez cały proces i dzień reportażu ślubnego od przygotowań aż do intymnej sesji zdjęciowej…

Opowiem Wam o wszystkim czego nauczyłem się przez te wszystkie lata spędzone w branży fotograficznej. Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na dalszy rozwój. Nie mam przed Wami nic do ukrycia!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Harmonogram warsztatów:

Część praktyczna:

 • przygotowania ślubne
 • ceremonia humanistyczna
 • praca z zakochaną parą
 • praca ze światłem podczas reportażu
 • pozowanie
 • sprzęt
 • obróbka zdjęć po reportażu

Część teoretyczna:

 • inspiracje
 • spójność budowania historii
 • praca z parą
 • instagram/social media/rollki
 • oferta i umowa
 • pozowanie
 • sprzęt
 

 

Miejsce warsztatów:

Thymka Studio, Warszawa

 


Na czym będą polegały moje warsztaty?

 

Warsztaty będą ogromnym zastrzykiem wiedzy z całego zakresu fotografii. Będziemy przechodzić przez różne procesy, rozmawiać o social mediach, sprzęcie, budowaniu historii oraz o obróbce zdjęć. Pierwszy dnień warsztatów będzie tworzeniem prawdziwej historii dnia ślubu. Będziemy fotografować przygotowania, mini sesję oraz ceremonię humanistyczną zaślubin. Podczas drugiego dnia rozmawiać będziemy o obróbce oraz fotografować będziemy podczas romantycznej sesji zdjęciowej poślubnej.

 

 

Podczas warsztatów w drugim dniu odbędzie się sesja zdjęciowa, na której pokażę Wam jak na codzień pracuję z Parą. Poruszę bardzo obszerny temat pozowania. Pokażę Wam jak pracuję ze światłem zastanym jak i również ze sztucznym oświetleniem podczas reportażu

 

 

Marketing / Instagram / Social Media

Omówimy jeden z najważniejszych tematów w dzisiejszych czasach taki jak branding i marketing w fotografii. Porozmawiamy o kreowaniu swojej marki wśród ludzi, na facebooku, instagramie oraz na swojej stronie internetowej. Mówić będzięmy trochę o reklamach oraz o tym, w jaki sposób nie zgubić się w gąszczu innych fotografów.

Na warsztatach tworzyć będziemy również aktualne trendy w social mediach, czyli krótkie filmy w postaci rolek.

Porozmawiamy o Was i waszych inspiracjach, opowiem jak i gdzie ich szukać.  

Sprzęt:

Porozmawiamy trochę o waszym sprzęcie, o sprzęcie moim oraz o tym, czym sortować, obrabiać zdjęcia oraz na czym je przechowywać.

Edycja zdjęć:

Pokażę wam w jakich programach i w jaki sposób obrabiać zdjęcia, by wyszło pięknie, a przede wszystkim bardzo szybko, a przy okazji bardzo przyjemnie. Jak wypracować swój obróbkowy WORKFLOW, a zamiast się przy tym męczyć, dobrze się bawić ???? Opowiem Wam jak oddaję zdjęcia w ciągu maksymalnie DWÓCH TYGODNI! Po warsztatach dostaniecie również moje autorskie presety

 

 

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty skierowane są do osób początkujących jak i osób zaawansowanych, które chcą zawsze wejść o schodek wyżej. Dla osób, które pragną się rozwijać i nie lubią zostawać w tyle. Dla tych, którzy chcą tworzyć artystyczną fotografię w spójnych, filmowych historiach pełnych uczuć i emocji.

 

Po warsztatach

Każdy uczestnik warsztatów po ich zakończeniu otrzyma certyfikat ich ukończenia oraz darmowe wsparcie w formie konsultacji na grupie Facebookowej, gdzie będę starał się podpowiadać i ciągnąć Was dalej przez proces nauki.

 
Koszt warsztatów:

Cena warsztatów wynosi 1999 PLN, zawiera ona uczestnictwo w warsztatach, wyżywienie, ciacho i ciepłe napoje 1 i 2 dnia warsztatów oraz nocleg. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Płatność można rozłożyć na 3 raty.

Jak dołączyć

Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać e-maila na creamyphotography@gmail.com .Następnie wyślę nr konta do przelewu i zarezerwuję Ci miejsce!

O MNIE

Nazywam się Łukasz Sienkiewicz i jestem fotografem z pasji i obecnie wykonywanej pracy.Przez długi czas, aparat służył mi w moich reporterskich podróżach dookoła świata. Moje doświadczenia postanowiłem przełożyć na fotografię ślubną, którą całym swoim serduchem pokochałem.

Cenię sobie przede wszystkim filmowy styl reportażu, niesamowite emocje oraz magię miłości dwojga zakochanych w sobie ludzi.

Po opłacie za warsztaty nie ma możliwości rezygnacji z zajęć. Jest oczywiście możliwość znalezienia zastępstwa na warsztaty.